Eurosport

TV Guide

 
 
 
  • Wielrennen

Zesdaagse van Amsterdam

Van maandag 20 tot en met zaterdag 25 oktober is de 22ste editie van dit evenement live te zien op Eurosport 2... én met de Eurosport Player.

 

  • Auto- en Motorsport

De Eurosport Groep heeft zich in Nederland en België voor vier seizoenen verzekerd van de MotoGP™ rechten*.

 

  • Wielrennen

Met het seizoenseinde in zicht nog een paar weekjes stoempen, op Eurosport en Eurosport 2. Daar zit nog best wat tussen!

 

  • FIA WTCC TV

Eurosport doet uitgebreid verslag van het WK voor toerwagens (FIA WTCC). Alle races zijn live te zien.

 

  • Voetbal

Eurosport 2 is ook de zender van véél Duits topvoetbal: elk speelweekend zijn er maar liefst 5 wedstrijden uit de Bundesliga live te zien.

 

programma overzicht

00:41
Darten
DARTEN: Top of Ghent in Gent (België)  (48min)
08:17
Fia wtcc
FIA WTCC: Suzuka (Japan)  - Kwalificaties - QUALIFYING ROUND (53min)
09:11
Diverse sporten
WATTS (12min)
09:23
Alpineskien
ALPINESKIEN: World Cup in Sölden (Oostenrijk)  - Vrouwen Reuzenslalom 1ste Run  (69min)
10:32
Fia wtcc
FIA WTCC: Suzuka (Japan)  - Kwalificaties - QUALIFYING ROUND (27min)
10:59
Diverse sporten
DIVERSE SPORTEN: Sports insiders - Bode Miller (40min)
 
11:38
Wintersporten
WINTERSPORTEN: Ski Pass (24min)
12:03
Alpineskien
ALPINESKIEN: World Cup in Sölden (Oostenrijk)  - Vrouwen Reuzenslalom 1ste Run  (25min)
12:28
Alpineskien
ALPINESKIEN: World Cup in Sölden (Oostenrijk)  - Vrouwen Reuzenslalom 2e Run  (82min)
 
13:50
Snooker
SNOOKER: Euro Tour in Sofia (Bulgarije)  - Finale  (121min)
15:51
Fia wtcc
FIA WTCC: Suzuka (Japan)  - Kwalificaties  (25min)
16:16
Diverse sporten
DIVERSE SPORTEN: Sports insiders - Bode Miller (40min)
16:55
Wintersporten
WINTERSPORTEN: Ski Pass (23min)
17:19
Alpineskien
ALPINESKIEN: World Cup in Sölden (Oostenrijk)  - Vrouwen Reuzenslalom 1ste Run  (30min)
17:48
Alpineskien
ALPINESKIEN: World Cup in Sölden (Oostenrijk)  - Vrouwen Reuzenslalom 2e Run  (42min)
 
18:31
Snooker
SNOOKER: Shanghai Masters (China) - Finale (90min)
20:01
Vechtsport
VECHTSPORTEN: Fight Club - Mix Fight Duitsland  (60min)
21:01
Vechtsport
VECHTSPORT: Superkombat in Geneve (Zwitserland)  - GP final elimination  (180min)
 
00:30
Voetbal
VOETBAL: Super League (India)  - 3e ronde Mumbai City FC (India) - NorthEast United FC (India)  (58min)
02:57
Boksen
BOKSEN: IBA Intercontinental in Frankfurt (Duitsland)  - Gevecht in het Halfzwaargewicht D. Liebau (Duitsland) - E. Torres Marin (Hongarije)  (114min)
04:52
Sterkste man
STERKSTE MAN: Champions League Zambia  (53min)
07:25
Rally
RALLY: ERC Du Valais  - Dag 1  (31min)
07:56
Wielrennen
WIELRENNEN: Saitama Criterium (Japan) (0min)
07:56
Wielrennen
WIELRENNEN: Saitama Criterium (Japan) (104min)
09:40
Diverse sporten
WATTS (56min)
10:36
Wintersporten
10:36
Alpineskien
 
11:32
Fia wtcc
FIA WTCC: Suzuka (Japan)  - Kwalificaties  (26min)
 
13:32
Wielrennen
WIELRENNEN: Saitama Criterium (Japan) (58min)
17:30
Voetbal
VOETBAL: Bundesliga Half-time (55min)
 
22:45
American football
AMERICAN FOOTBALL: NCAA Big Ten Conference -  Wisconsin (Verenigde Staten) - Maryland (Verenigde Staten) (119min)