Eurosport

TV Guide

 
 
 
  • Wielrennen

Home of Cycling

Eurosport is 'Home of Cycling', met ook in april en mei weer 'lekker veel live'... op Eurosport en Eurosport 2.

 

  • Snooker

Meer dan 'waar ook' halen snookerliefhebbers hun hart op - op Eurosport en Eurosport 2. De lente staat er bol van!

 

  • Touring Car

Ook in 2014 covert Eurosport het WK voor Tourwagens (FIA WTCC), met namens Nederland natuurlijk ook weer... Tom Coronel.

 

  • Voetbal

Ook de komende maanden brengt Eurosport 2 weer lekker veel live Bundesliga-voetbal: 5 wedstrijden per speelronde.

 

programma overzicht

00:00
Rally
RALLY: ERC Ierland  - Terugblik  (31min)
00:31
Vechtsport
VECHTSPORT: Superkombat  - GP2  (87min)
08:33
Fia wtcc
FIA WTCC: Le Castellet (Frankrijk)  - Kwalificaties  (60min)
09:33
Diverse sporten
DIVERSE SPORTEN: WATTS Top 10 (40min)
10:12
Snooker
SNOOKER: WK in Sheffield (Groot-Brittannië)  - Dag 1  (48min)
 
11:00
Snooker
SNOOKER: WK in Sheffield (Groot-Brittannië)  - Dag 2  (120min)
 
13:01
Fia wtcc
FIA WTCC: Le Castellet (Frankrijk)  - 3e ronde  (65min)
14:05
Wielrennen
WIELRENNEN: Amstel Gold Race (Nederland) (175min)
17:01
Fia wtcc
FIA WTCC: Le Castellet (Frankrijk)  - 4de ronde  (62min)
 
18:03
Autosport
AUTOSPORT: World Endurance Championships in Silverstone (Groot-Brittannië)  (66min)
19:08
Snooker
SNOOKER: WK in Sheffield (Groot-Brittannië)  - Dag 2  (52min)
20:00
Snooker
SNOOKER: WK in Sheffield (Groot-Brittannië)  - Dag 2  (180min)
23:00
Snooker
SNOOKER: Ronnie O'Sullivan show (33min)
23:34
Auto/motorsport
AUTO/MOTORSPORT: Motorsports Weekend  - Het allerlaatste nieuws vanuit de auto- en motorsportwereld. (15min)
23:49
Fia wtcc
FIA WTCC: Le Castellet (Frankrijk)  - 4de ronde  (42min)
 
03:01
Vechtsport
VECHTSPORT: Superkombat  - GP2  (91min)
04:31
Snooker
SNOOKER: WK in Sheffield (Groot-Brittannië)  - Dag 1  (139min)
06:50
Rally
RALLY: ERC Ierland  - Terugblik  (28min)
07:18
Australian football
AUSTRALIAN FOOTBALL: Australian Football League (AFL) - 5e ronde: Melbourne (Australië) - Gold Coast Suns (Australië) (146min)
09:45
Diverse sporten
DIVERSE SPORTEN: WATTS Top 10 (17min)
10:01
Fia wtcc
FIA WTCC: Le Castellet (Frankrijk)  - Kwalificaties  (54min)
10:55
Hockey
HOCKEY: Euro Hockey League (EHL)  - Halve finales  (95min)
 
12:30
Snooker
SNOOKER: WK in Sheffield (Groot-Brittannië)  - Dag 2  (90min)
 
14:00
Autosport
AUTOSPORT: World Endurance Championships in Silverstone (Groot-Brittannië)  (65min)
15:06
Diverse sporten
DIVERSE SPORTEN: WATTS Top 10 (20min)
 
19:30
Voetbal
VOETBAL: Bundesliga hoogtepunten (62min)
20:33
Snooker
SNOOKER: WK in Sheffield (Groot-Brittannië)  - Dag 2  (147min)
23:00
Wielrennen
WIELRENNEN: Amstel Gold Race (Nederland) (61min)