Eurosport

TV Guide

 
 
 
  • Wielrennen

Zesdaagse van Amsterdam

Van maandag 20 tot en met zaterdag 25 oktober is de 22ste editie van dit evenement live te zien op Eurosport 2... én met de Eurosport Player.

 

  • Auto- en Motorsport

De Eurosport Groep heeft zich in Nederland en België voor vier seizoenen verzekerd van de MotoGP™ rechten*.

 

  • Wielrennen

Met het seizoenseinde in zicht nog een paar weekjes stoempen, op Eurosport en Eurosport 2. Daar zit nog best wat tussen!

 

  • FIA WTCC TV

Eurosport doet uitgebreid verslag van het WK voor toerwagens (FIA WTCC). Alle races zijn live te zien.

 

  • Voetbal

Eurosport 2 is ook de zender van véél Duits topvoetbal: elk speelweekend zijn er maar liefst 5 wedstrijden uit de Bundesliga live te zien.

 

programma overzicht

00:02
Diverse sporten
DIVERSE SPORTEN: Maand selectie (8min)
00:09
Diverse sporten
DIVERSE SPORTEN: Wednesday Selection (7min)
00:17
Voetbal
VOETBAL: UEFA Youth League - Groepswedstrijd: 3e speelronde FC Barcelona (Spanje) - Ajax Amsterdam (Nederland) (71min)
08:37
Snooker
SNOOKER: Shanghai Masters (China) - Finale (80min)
09:58
Diverse sporten
WATTS - Oktober Special (54min)
10:51
Voetbal
VOETBAL: UEFA Youth League - Groepswedstrijd: 3e speelronde FC Barcelona (Spanje) - Ajax Amsterdam (Nederland) (98min)
 
12:29
Diverse sporten
WATTS (13min)
12:42
Diverse sporten
WATTS (61min)
 
13:44
Snooker
SNOOKER: European Tour (Duitsland)  - Finale (119min)
15:42
Darten
DARTEN: Top of Ghent in Gent (België)  -   (107min)
17:29
Diverse sporten
WATTS (44min)
 
18:13
Wintersporten
WINTERSPORTEN: Ski Pass (26min)
18:40
Snooker
SNOOKER: Euro Tour in Sofia (Bulgarije)  - Finale  (83min)
20:02
Vechtsport
VECHTSPORTEN: Fight Club - K1 (116min)
21:59
Sterkste man
STERKSTE MAN: Champions League Zambia  (57min)
22:55
Rally
RALLY: ERC Du Valais  -   (12min)
23:08
Pro wrestling
PRO WRESTLING: This Week on World Wrestling Entertainment  (33min)
23:40
Pro wrestling
PRO WRESTLING: Vintage Collection  (52min)
 
00:07
Snooker
SNOOKER: Shanghai Masters (China) - Finale (85min)
02:59
Basketbal
BASKETBAL: Eurocup  - Regulier seizoen, dag 2 Lokomotiv Kuban (Rusland) - Ventspils (Letland)  (90min)
04:30
Voetbal
VOETBAL: UEFA Youth League - Groepswedstrijd: 3e speelronde FC Barcelona (Spanje) - Ajax Amsterdam (Nederland) (90min)
07:28
Darten
DARTEN: Top of Ghent in Gent (België)  (121min)
09:29
Basketbal
BASKETBAL: Eurocup  - Regulier seizoen, dag 2 Lokomotiv Kuban (Rusland) - Ventspils (Letland)  (93min)
 
11:01
Basketbal
BASKETBAL: The Euroleague Basketball Show (29min)
12:59
Auto/motorsport
AUTO/MOTORSPORT: GT Academy Masterclass (14min)
 
13:13
Voetbal
VOETBAL: UEFA Youth League - Groepswedstrijd: 3e speelronde FC Barcelona (Spanje) - Ajax Amsterdam (Nederland) (100min)
14:52
Diverse sporten
WATTS (63min)
15:56
Skispringen
SKISPRINGEN: Zomer Grand Prix in Klingenthal (Duitsland)  - HS 140  (100min)
17:36
Diverse sporten
DIVERSE SPORTEN: Campus (34min)
 
22:45
Armworstelen
ARMWORSTELEN: PAL / NAL  (28min)
23:14
Darten
DARTEN: Top of Ghent in Gent (België)  (61min)