Eurosport

TV Guide

 
 
  • Voetbal

Serie A en Ligue 1

Ook in februari natuurlijk weer veel Italiaans en Frans topvoetbal, live op Eurosport 1 en Eurosport 2.

 

  • Futsal

Van dinsdag 2 tot en met zaterdag 13 februari wordt in Belgrado (Servië) het Europees kampioenschap futsal gespeeld.

 

programma overzicht

00:34
Futsal
FUTSAL: EK in Belgrado (Servië)  - Kwartfinale  (57min)
01:31
Skispringen
SKISPRINGEN: World Cup in Oslo (Noorwegen)  - HS 134 Team  (78min)
02:52
Langlaufen
LANGLAUFEN: World Cup in Oslo (Noorwegen)  - Mannen 50km massastart klassieke stijl  (62min)
03:54
Skispringen
SKISPRINGEN: World Cup in Oslo (Noorwegen)  - HS 134 Team  (55min)
04:49
Futsal
FUTSAL: EK in Belgrado (Servië)  - Kwartfinale Servië - Oekraïne  (60min)
05:49
Futsal
FUTSAL: EK in Belgrado (Servië)  - Kwartfinale Portugal - Spanje  (68min)
06:58
Voetbal
VOETBAL: EUROGOALS (1min)
06:59
Voetbal
VOETBAL: Football Greatest - Arsenal (27min)
07:26
Voetbal
VOETBAL: EUROGOALS (1min)
07:27
Snooker
SNOOKER: German Masters in Berlijn (Duitsland)  - Finale  (66min)
08:32
Diverse sporten
WATTS (16min)
08:48
Skispringen
SKISPRINGEN: World Cup in Oslo (Noorwegen)  - HS 134 Team  (73min)
10:01
Futsal
FUTSAL: EK in Belgrado (Servië)  - Kwartfinale Servië - Oekraïne  (62min)
 
11:03
Futsal
FUTSAL: EK in Belgrado (Servië)  - Kwartfinale Portugal - Spanje  (55min)
11:58
Voetbal
VOETBAL: EUROGOALS (4min)
12:02
Voetbal
VOETBAL: Football Greatest - Arsenal (28min)
12:30
Voetbal
VOETBAL: EUROGOALS (2min)
12:33
Diverse sporten
WATTS (15min)
12:48
Noordse combinatie
NOORDSE COMBINATIE: World Cup in Trondheim (Noorwegen)  - HS 140  (138min)
 
15:05
Noordse combinatie
NOORDSE COMBINATIE: World Cup in Trondheim (Noorwegen)  - Gundersen  (51min)
15:57
Skispringen
SKISPRINGEN: World Cup in Oslo (Noorwegen)  - HS 134 Team  (31min)
16:28
Biatlon
BIATLON: World Cup in Canmore (Canada)  - Single mixed relay  (43min)
17:11
Biatlon
BIATLON: World Cup in Canmore (Canada)  - Gemengde estafette  (60min)
 
18:10
Skispringen
SKISPRINGEN: World Cup in Oslo (Noorwegen)  - HS 134 Team  (39min)
18:50
Skispringen
SKISPRINGEN: World Cup in Trondheim (Noorwegen)  - Kwalificatie HS 140 Mannen  (70min)
20:00
Nieuws
NIEUWS: Bulletin (14min)
20:13
Futsal
FUTSAL: EK in Belgrado (Servië)  - Kwartfinale Rusland - Azerbeidjan  (43min)
20:57
Futsal
FUTSAL: EK in Belgrado (Servië)  - Kwartfinale Kazachstan - Italië  (101min)
22:38
Auto/motorsport
AUTO/MOTORSPORT: Formula E in Buenos Aires (Argentinië)  - Terugblik  (35min)
23:12
Auto/motorsport
AUTO/MOTORSPORT:  (13min)
23:26
Nieuws
NIEUWS: Bulletin (7min)
23:33
Skispringen
SKISPRINGEN: World Cup in Trondheim (Noorwegen)  - Kwalificatie HS 140 Mannen  (46min)
 
00:01
Snooker
SNOOKER: German Masters in Berlijn (Duitsland)  - Finale  (84min)
01:26
Futsal
FUTSAL: EK in Belgrado (Servië)  - Kwartfinale Servië - Oekraïne  (66min)
02:32
Voetbal
VOETBAL: EUROGOALS (1min)
02:33
Voetbal
VOETBAL: Football Greatest - Arsenal (25min)
02:58
Voetbal
VOETBAL: EUROGOALS (0min)
02:59
Futsal
FUTSAL: EK in Belgrado (Servië)  - Kwartfinale Portugal - Spanje  (63min)
04:01
Langlaufen
LANGLAUFEN: World Cup in Oslo (Noorwegen)  - Vrouwen 30km massastart klassieke stijl  (42min)
04:43
Langlaufen
LANGLAUFEN: World Cup in Oslo (Noorwegen)  - Mannen 50km massastart klassieke stijl  (108min)
06:31
Voetbal
VOETBAL: EUROGOALS (1min)
06:33
Voetbal
VOETBAL: Football Greatest - Arsenal (26min)
06:58
Voetbal
VOETBAL: EUROGOALS (1min)
07:00
Futsal
FUTSAL: EK in Belgrado (Servië)  - Kwartfinale Servië - Oekraïne  (58min)
07:58
Futsal
FUTSAL: EK in Belgrado (Servië)  - Kwartfinale Portugal - Spanje  (65min)
09:02
Snooker
SNOOKER: German Masters in Berlijn (Duitsland)  - Finale  (62min)
10:05
Langlaufen
LANGLAUFEN: World Cup in Oslo (Noorwegen)  - Mannen 50km massastart klassieke stijl  (56min)
 
11:01
Skispringen
SKISPRINGEN: World Cup  - HS 134  (62min)
12:02
Futsal
FUTSAL: EK in Belgrado (Servië)  - Kwartfinale Servië - Oekraïne  (61min)
 
13:03
Futsal
FUTSAL: EK  - Kwartfinale Portugal - Spanje  (56min)
14:00
Skispringen
SKISPRINGEN: World Cup  - HS 134  (59min)
14:59
Diverse sporten
WATTS (29min)
15:27
Snooker
SNOOKER: German Masters in Berlijn (Duitsland)  - Finale  (87min)
16:54
Futsal
FUTSAL: EK in Belgrado (Servië)  - Kwartfinale Servië - Oekraïne  (36min)
17:31
Futsal
FUTSAL: EK in Belgrado (Servië)  - Kwartfinale Portugal - Spanje  (53min)
 
18:23
Futsal
FUTSAL: EK in Belgrado (Servië)  - Kwartfinale Rusland - Azerbeidjan  (109min)
20:13
Basketbal
BASKETBAL: Eurocup  - Laatste 32, dag 6 Alba Berlin (Duitsland) - Neptunas Klaipeda (Litouwen)  (48min)
21:00
Nieuws
NIEUWS: Bulletin (6min)
21:07
Basketbal
BASKETBAL: Eurocup  - Laatste 32, dag 6 Alba Berlin (Duitsland) - Neptunas Klaipeda (Litouwen)  (40min)
21:46
Basketbal
BASKETBAL: The Euroleague Basketball Show (32min)
22:18
Futsal
FUTSAL: EK in Belgrado (Servië)  - Kwartfinale Rusland - Azerbeidjan  (55min)
23:14
Futsal
FUTSAL: EK in Belgrado (Servië)  - Kwartfinale Kazachstan - Italië  (59min)