Eurosport

TV Guide

 
 
  • Voetbal

Serie A en Ligue 1

Ook in februari natuurlijk weer veel Italiaans en Frans topvoetbal, live op Eurosport 1 en Eurosport 2.

 

  • Futsal

Van dinsdag 2 tot en met zaterdag 13 februari wordt in Belgrado (Servië) het Europees kampioenschap futsal gespeeld.

 

programma overzicht

00:29
Biatlon
BIATLON: World Cup in Canmore (Canada)  - Gemengde estafette  (64min)
01:32
Skispringen
SKISPRINGEN: World Cup in Trondheim (Noorwegen)  - HS 140  (87min)
03:18
Noordse combinatie
NOORDSE COMBINATIE: World Cup in Trondheim (Noorwegen)  - HS 140  (16min)
03:35
Noordse combinatie
NOORDSE COMBINATIE: World Cup in Trondheim (Noorwegen)  - Gundersen  (30min)
04:05
Skispringen
SKISPRINGEN: World Cup in Trondheim (Noorwegen)  - HS 140  (54min)
04:59
Snooker
SNOOKER: German Masters in Berlijn (Duitsland)  - Finale  (94min)
06:32
Voetbal
VOETBAL: EUROGOALS (1min)
06:34
Voetbal
VOETBAL: Football Greatest - Arsenal (27min)
07:00
Voetbal
VOETBAL: EUROGOALS (2min)
07:02
Futsal
FUTSAL: EK in Belgrado (Servië)  - Kwartfinale Rusland - Azerbeidjan  (32min)
07:35
Futsal
FUTSAL: EK in Belgrado (Servië)  - Kwartfinale Kazachstan - Italië  (56min)
08:31
Auto/motorsport
AUTO/MOTORSPORT: Formula E in Buenos Aires (Argentinië)  - Terugblik  (31min)
09:01
Noordse combinatie
NOORDSE COMBINATIE: World Cup in Trondheim (Noorwegen)  - Gundersen  (30min)
09:32
Skispringen
SKISPRINGEN: World Cup in Trondheim (Noorwegen)  - HS 140  (93min)
 
11:04
Snooker
SNOOKER: German Masters in Berlijn (Duitsland)  - Finale  (72min)
12:16
Futsal
FUTSAL: EK in Belgrado (Servië)  - Kwartfinale Rusland - Azerbeidjan  (69min)
 
13:25
Voetbal
VOETBAL: Worldgoals (5min)
13:30
Voetbal
VOETBAL: Futbol Latino (33min)
14:03
Voetbal
VOETBAL: FIFA Football (28min)
14:31
Voetbal
VOETBAL: Worldgoals (4min)
14:36
Langlaufen
LANGLAUFEN: World Cup in Stockholm (Zweden)  - Sprint Klassiek mannen en vrouwen  (109min)
16:24
Biatlon
BIATLON: World Cup in Presque Isle (VS)  - Mannen Sprint  (83min)
17:47
Biatlon
BIATLON: World Cup in Canmore (Canada)  - Gemengde estafette  (40min)
 
18:28
Biatlon
BIATLON: World Cup in Presque Isle (VS)  - Vrouwen Sprint  (84min)
19:51
Nieuws
NIEUWS: Bulletin (7min)
19:58
Futsal
FUTSAL: EK in Belgrado (Servië)  - Kwartfinale Rusland - Azerbeidjan  (55min)
20:53
Futsal
FUTSAL: EK in Belgrado (Servië)  - Halve finales Spanje - Kazachstan  (111min)
22:45
Futsal
FUTSAL: EK in Belgrado (Servië)  - Halve finales  (41min)
23:25
Nieuws
NIEUWS: Bulletin (7min)
23:32
Biatlon
BIATLON: World Cup in Presque Isle (VS)  - Mannen Sprint  (27min)
 
00:25
Nieuws
NIEUWS: Bulletin (4min)
00:29
Basketbal
BASKETBAL: Eurocup  - Laatste 32, dag 6 Maccabi Tel Aviv (Israël) - Nizhny (Rusland)  (72min)
01:42
Basketbal
BASKETBAL: Eurocup  - Laatste 32, dag 6 Limoges CSP (Frankrijk) - PAOK Thessaloniki (Griekenland)  (54min)
02:35
Basketbal
BASKETBAL: The Euroleague Basketball Show (23min)
03:00
Skispringen
SKISPRINGEN: World Cup in Trondheim (Noorwegen)  - HS 140  (62min)
04:01
Futsal
FUTSAL: EK in Belgrado (Servië)  - Kwartfinale Rusland - Azerbeidjan  (62min)
05:03
Futsal
FUTSAL: EK in Belgrado (Servië)  - Kwartfinale Kazachstan - Italië  (54min)
05:58
Basketbal
BASKETBAL: Eurocup  - Laatste 32, dag 6 Maccabi Tel Aviv (Israël) - Nizhny (Rusland)  (62min)
06:59
Basketbal
BASKETBAL: Eurocup  - Laatste 32, dag 6 Limoges CSP (Frankrijk) - PAOK Thessaloniki (Griekenland)  (43min)
07:42
Auto/motorsport
AUTO/MOTORSPORT: Formula E in Buenos Aires (Argentinië)  - Terugblik  (27min)
08:09
Skispringen
SKISPRINGEN: World Cup in Trondheim (Noorwegen)  - HS 140  (78min)
09:27
Futsal
FUTSAL: EK in Belgrado (Servië)  - Kwartfinale Rusland - Azerbeidjan  (62min)
10:29
Futsal
FUTSAL: EK in Belgrado (Servië)  - Kwartfinale Kazachstan - Italië  (60min)
 
11:30
Skispringen
SKISPRINGEN: World Cup in Trondheim (Noorwegen)  - HS 140  (90min)
12:59
Voetbal
VOETBAL: EUROGOALS (3min)
 
13:03
Voetbal
VOETBAL: Football Greatest - Arsenal (27min)
13:29
Voetbal
VOETBAL: EUROGOALS (4min)
13:34
Auto/motorsport
AUTO/MOTORSPORT:  (15min)
13:49
Futsal
FUTSAL: EK in Belgrado (Servië)  - Kwartfinale Kazachstan - Italië  (45min)
14:33
Futsal
FUTSAL: EK in Belgrado (Servië)  - Kwartfinale Rusland - Azerbeidjan  (44min)
15:18
Skispringen
SKISPRINGEN: World Cup in Trondheim (Noorwegen)  - HS 140  (76min)
16:34
Futsal
FUTSAL: EK in Belgrado (Servië)  - Kwartfinale Kazachstan - Italië  (65min)
17:38
Futsal
FUTSAL: EK in Belgrado (Servië)  - Kwartfinale Rusland - Azerbeidjan  (45min)
 
18:24
Futsal
FUTSAL: EK in Belgrado (Servië)  - Halve finales Servië - Rusland  (107min)
20:10
Biatlon
BIATLON: World Cup in Presque Isle (VS)  - Mannen Sprint  (45min)
20:56
Nieuws
NIEUWS: Bulletin (7min)
21:03
Langlaufen
LANGLAUFEN: World Cup in Stockholm (Zweden)  - Sprint Klassiek mannen en vrouwen  (58min)
22:00
Snooker
SNOOKER: German Masters in Berlijn (Duitsland)  - Finale  (91min)
23:31
Futsal
FUTSAL: EK in Belgrado (Servië)  - Halve finales  (40min)