Eurosport

TV Guide

 
 
 
  • Wielrennen

Aanval op werelduurrecord

Op donderdag 18 september, om 19:00 uur, onderneemt Jens Voigt een aanval op het werelduurrecord. De poging is live en exclusief te zien op Eurosport.

 

  • Voetbal

Eurosport 2 is ook de zender van véél Duits topvoetbal: elk speelweekend zijn er maar liefst 5 wedstrijden uit de Bundesliga live te zien.

 

  • Wielrennen

Met het seizoenseinde in zicht nog een paar weekjes stoempen, op Eurosport en Eurosport 2. Daar zit nog best wat tussen!

 

  • FIA WTCC TV

Eurosport doet uitgebreid verslag van het WK voor toerwagens (FIA WTCC). Alle races zijn live te zien.

 

programma overzicht

00:22
Rally
RALLY: Inside ERC (30min)
00:53
Auto/motorsport
AUTO/MOTORSPORT: Tuesday Night Speed Date (1min)
00:54
Skispringen
SKISPRINGEN: Zomer Grand Prix  - HS 117  (33min)
08:33
Auto/motorsport
AUTO/MOTORSPORT: GT Academy Masterclass (14min)
08:46
Speedway
SPEEDWAY: EK  - 4de ronde  (72min)
09:59
Diverse sporten
WATTS - Mei Special (52min)
10:50
Diverse sporten
DIVERSE SPORTEN: WATTS Top 10 - Halloween Special (40min)
 
11:31
Darten
DARTEN: Brits Open (Engeland)  (89min)
12:59
Skispringen
SKISPRINGEN: Zomer Grand Prix in Hakuba (Japan)  - HS 131  (92min)
 
14:31
Speedway
SPEEDWAY: EK  - 4de ronde  (88min)
16:00
Diverse sporten
WATTS - Best of Tennis (44min)
16:43
Skispringen
SKISPRINGEN: Zomer Grand Prix in Hakuba (Japan)  - HS 131  (60min)
 
20:06
Diverse sporten
DIVERSE SPORTEN: Campus (49min)
20:56
Diverse sporten
DIVERSE SPORTEN: Wednesday Selection (2min)
20:57
Paardensport
PAARDENSPORT: Rolex Grand Slam in Burghley (Engeland)  (86min)
22:24
Paardensport
PAARDENSPORT: in Central Park Paardenshow (VS)  -   (30min)
22:54
Paardensport
PAARDENSPORT: Riders Club (6min)
23:00
Golf
GOLF: European Tour - Wales Open (32min)
23:32
Golf
GOLF: European Tour vrouwen (13min)
23:44
Golf
GOLF: Golf Club  (6min)
23:51
Diverse sporten
DIVERSE SPORTEN: Lucia S Selection (10min)
 
01:27
Darten
DARTEN: Brits Open (Engeland)  -   (92min)
03:01
Australian football
AUSTRALIAN FOOTBALL: Australian Football League (AFL) - Voorronde: Sydney Swans (Australië) - North Melbourne (Australië) (124min)
05:04
Australian football
AUSTRALIAN FOOTBALL: Australian Football Magazine (52min)
05:56
Darten
DARTEN: Brits Open (Engeland)  (65min)
07:01
Motorsport
MOTORSPORT: Isle of Man TT (53min)
07:54
Autosport
AUTOSPORT: Blancpain Endurance Series, Nürburgring (Duitsland)  (53min)
08:48
Autosport
AUTOSPORT: World Endurance Championships in Austin (VS)  (28min)
 
11:01
Zomerbiatlon
ZOMERBIATLON: Exhibitions in Sandnes (Noorwegen)  -   (62min)
12:02
American football
AMERICAN FOOTBALL: NCAA Big Ten Conference -  Michigan State (Verenigde Staten) - Eastern Michigan (Verenigde Staten) (85min)
 
13:28
Diverse sporten
DIVERSE SPORTEN: WATTS Top 10 - Zomer Special (37min)
14:05
Australian football
AUSTRALIAN FOOTBALL: Australian Football Magazine (59min)
15:04
Kanovaren
KANOVAREN: WK (Slalom) (VS)  - Finales dag 2  (70min)
16:14
Darten
DARTEN: Brits Open (Engeland)  (90min)
17:44
Zomerbiatlon
ZOMERBIATLON: Exhibitions in Sandnes (Noorwegen)  (63min)
 
18:47
Auto/motorsport
AUTO/MOTORSPORT: GT Academy Masterclass (14min)
19:01
Diverse sporten
WATTS (8min)
19:09
Voetbal
VOETBAL: Bundesliga Goal Superstars (32min)
23:29
Darten
DARTEN: Brits Open (Engeland)  (90min)