Eurosport

TV Guide

 
 
 
 

programma overzicht

00:30
Wielrennen
WIELRENNEN: Ronde van Turkije - 8ste etappe (58min)
01:28
Snooker
SNOOKER: WK in Sheffield (Groot-Brittannië)  - Finale  (91min)
03:01
Diverse sporten
WATTS (51min)
03:52
Superbike
SUPERBIKE: WK in Imola (Italië)  - 1ste race  (34min)
04:27
Superbike
SUPERBIKE: WK in Imola (Italië)  - 2de race  (35min)
05:02
Wielrennen
WIELRENNEN: Tour of Yorkshire  - 3e etappe (89min)
06:31
Snooker
SNOOKER: WK in Sheffield (Groot-Brittannië)  - Finale  (122min)
08:32
Worstelen
WORSTELEN: Wereldwijd Olympische Spelen Kwalificatie Toernooi (Mongolië)  (32min)
09:04
Superbike
SUPERBIKE: WK in Imola (Italië)  - 1ste race  (29min)
09:33
Superbike
SUPERBIKE: WK in Imola (Italië)  - 2de race  (26min)
10:00
Wielrennen
WIELRENNEN: Tour of Yorkshire  - 3e etappe (60min)
 
11:00
Voetbal
VOETBAL: Major League Soccer (VS)  - Dag 9 Seattle Sounders FC (Verenigde Staten) - Columbus Crew (Verenigde Staten)  (86min)
12:25
Voetbal
VOETBAL: Major League Soccer (VS)  - Dag 9 Portland Timbers (Verenigde Staten) - Toronto FC (Canada)  (95min)
 
14:00
Snooker
SNOOKER: WK in Sheffield (Groot-Brittannië)  - Finale  (60min)
15:00
Snooker
SNOOKER: WK in Sheffield (Groot-Brittannië)  - Finale  (178min)
17:58
Paardensport
PAARDENSPORT:  (18min)
 
18:16
Diverse sporten
WATTS (41min)
18:58
Diverse sporten
DIVERSE SPORTEN: Going for Gold (4min)
19:02
Nieuws
NIEUWS: Bulletin (9min)
19:11
Snooker
SNOOKER: WK in Sheffield (Groot-Brittannië)  - Finale  (50min)
20:00
Snooker
SNOOKER: WK in Sheffield (Groot-Brittannië)  - Finale  (175min)
22:56
Nieuws
NIEUWS: Bulletin (5min)
23:00
Voetbal
VOETBAL: EUROGOALS (3min)
23:04
Voetbal
VOETBAL: MLS Samenvattingen (29min)
23:33
Voetbal
VOETBAL: Vive la France (32min)
 
02:58
Nieuws
NIEUWS: Bulletin (4min)
03:01
Wielrennen
WIELRENNEN: Ronde van Turkije - 8ste etappe (60min)
04:02
Snooker
SNOOKER: WK in Sheffield (Groot-Brittannië)  - Finale  (64min)
05:05
Tennis
TENNIS: ATP toernooi Estoril (Portugal)  - Finale  (52min)
05:58
Superbike
SUPERBIKE: WK in Imola (Italië)  - 1ste race  (27min)
06:25
Superbike
SUPERBIKE: WK in Imola (Italië)  - 2de race  (29min)
06:54
Wielrennen
WIELRENNEN: Tour of Yorkshire  - 3e etappe (94min)
08:27
Snooker
SNOOKER: WK in Sheffield (Groot-Brittannië)  - Finale  (119min)
10:27
Tennis
TENNIS: ATP toernooi Estoril (Portugal)  - Finale  (54min)
 
11:21
Superbike
SUPERBIKE: WK in Imola (Italië)  - 1ste race  (34min)
11:54
Superbike
SUPERBIKE: WK in Imola (Italië)  - 2de race  (32min)
12:27
Snooker
SNOOKER: WK in Sheffield (Groot-Brittannië)  - Finale  (88min)
 
13:54
Superbike
SUPERBIKE: WK in Imola (Italië)  - 2de race  (35min)
14:29
Superbike
SUPERBIKE: Brits kampioenschap  - 1ste race  (47min)
15:17
Wielrennen
WIELRENNEN: Tour of Yorkshire  - 3e etappe (77min)
16:33
Superbike
SUPERBIKE: WK in Imola (Italië)  - 2de race  (29min)
17:03
Superbike
SUPERBIKE: Brits kampioenschap  - 1ste race  (24min)
17:27
Superbike
SUPERBIKE: Brits kampioenschap  - 2de race  (52min)
 
18:18
Voetbal
VOETBAL: Serie A  - Speelronde 36 Juventus (Italië) - Carpi (Italië)  (31min)
18:50
Voetbal
VOETBAL: Serie A  - Speelronde 36 Genoa (Italië) - Roma (Italië)  (119min)
20:49
Nieuws
NIEUWS: Bulletin (10min)
20:58
Voetbal
VOETBAL: Serie A  - Speelronde 36 Napoli (Italië) - Atalanta (Italië)  (120min)
22:58
Voetbal
VOETBAL: Serie A  - Speelronde 36 Juventus (Italië) - Carpi (Italië)  (35min)
23:33
Snooker
SNOOKER: WK in Sheffield (Groot-Brittannië)  - Finale  (117min)