Eurosport

TV Guide

 
 
 

programma overzicht

01:07
Skispringen
SKISPRINGEN: World Cup in Klingenthal (Duitsland)  - Mannen Individuele competitie  (21min)
08:31
Snooker
SNOOKER: European Tour (Duitsland)  - Finale (55min)
09:27
Curling
CURLING: EK in Champery (Zwitserland)  - Groepswedstrijd vrouwen Duitsland - Denemarken  (144min)
 
11:51
Skispringen
SKISPRINGEN: World Cup in Klingenthal (Duitsland)  - Mannen Individuele competitie  (69min)
12:59
Kunstschaatsen
KUNSTSCHAATSEN: Grand Prix, Frankrijk (Frankrijk)  (57min)
 
13:57
Curling
CURLING: EK in Champery (Zwitserland)  - Groepswedstrijd mannen Schotland - Duitsland  (171min)
16:48
Skispringen
SKISPRINGEN: World Cup in Klingenthal (Duitsland)  - Mannen Individuele competitie  (39min)
17:26
Voetbal
VOETBAL: EUROGOALS (59min)
 
18:25
Snooker
SNOOKER: European Tour (Duitsland)  - Finale (25min)
18:51
Snooker
SNOOKER: European Tour (Duitsland)  - Finale (78min)
20:09
Diverse sporten
WATTS - November Special (37min)
20:46
Diverse sporten
WATTS (14min)
21:00
Pro wrestling
PRO WRESTLING: This Week on World Wrestling Entertainment  (34min)
21:34
Pro wrestling
PRO WRESTLING: Vintage Collection  (57min)
22:30
Voetbal
VOETBAL: EUROGOALS (53min)
23:24
Voetbal
VOETBAL: UEFA Youth League - Groepswedstrijd: 4e speelronde Real Madrid (Spanje) - Liverpool (Engeland) (58min)
 
01:05
Kunstschaatsen
KUNSTSCHAATSEN: Grand Prix, Frankrijk (Frankrijk)  (60min)
03:10
Snooker
SNOOKER: European Tour (Duitsland)  - Finale (106min)
04:55
American football
AMERICAN FOOTBALL: NCAA Big Ten Conference -  Michigan State (Verenigde Staten) - Rutgers (Verenigde Staten) (98min)
08:01
Skispringen
SKISPRINGEN: World Cup in Klingenthal (Duitsland)  - Mannen Individuele competitie  (91min)
09:33
American football
AMERICAN FOOTBALL: NCAA Big Ten Conference -  Michigan State (Verenigde Staten) - Rutgers (Verenigde Staten) (90min)
 
11:02
Snooker
SNOOKER: European Tour (Duitsland)  - Finale (114min)
12:56
Skispringen
SKISPRINGEN: World Cup in Klingenthal (Duitsland)  - Mannen Individuele competitie  (90min)
 
15:54
Snooker
SNOOKER: European Tour (Duitsland)  - Finale (123min)
17:56
Skispringen
SKISPRINGEN: World Cup in Klingenthal (Duitsland)  - Mannen Individuele competitie  (47min)
 
22:15
Skispringen
SKISPRINGEN: World Cup in Klingenthal (Duitsland)  - Mannen Individuele competitie  (46min)
23:02
Vechtsport
VECHTSPORT: Superkombat in Monza (Italië)  - GP finale  (120min)