Eurosport

TV Guide

 
 
 

programma overzicht

00:02
Diverse sporten
DIVERSE SPORTEN: Maand selectie (8min)
00:09
Diverse sporten
DIVERSE SPORTEN: Wednesday Selection (7min)
00:17
Voetbal
VOETBAL: UEFA Youth League - Groepswedstrijd: 3e speelronde FC Barcelona (Spanje) - Ajax Amsterdam (Nederland) (66min)
08:39
Snooker
SNOOKER: Shanghai Masters (China) - Finale (82min)
10:01
Diverse sporten
WATTS - Oktober Special (54min)
10:54
Voetbal
VOETBAL: UEFA Youth League - Groepswedstrijd: 3e speelronde FC Barcelona (Spanje) - Ajax Amsterdam (Nederland) (97min)
 
12:32
Diverse sporten
WATTS (13min)
12:45
Diverse sporten
WATTS (62min)
 
13:46
Snooker
SNOOKER: European Tour (Duitsland)  - Finale (118min)
15:45
Darten
DARTEN: Top of Ghent in Gent (België)  (107min)
17:32
Diverse sporten
WATTS (45min)
 
18:16
Wintersporten
WINTERSPORTEN: Ski Pass (23min)
18:40
Snooker
SNOOKER: Euro Tour in Sofia (Bulgarije)  - Finale  (83min)
20:02
Vechtsport
VECHTSPORTEN: Fight Club - K1 (116min)
21:59
Sterkste man
STERKSTE MAN: Champions League Zambia  (57min)
22:55
Rally
RALLY: ERC Du Valais  (12min)
23:08
Pro wrestling
PRO WRESTLING: This Week on World Wrestling Entertainment  (33min)
23:40
Pro wrestling
PRO WRESTLING: Vintage Collection  (52min)
 
00:07
Snooker
SNOOKER: Shanghai Masters (China) - Finale (85min)
02:59
Basketbal
BASKETBAL: Eurocup  - Regulier seizoen, dag 2 Lokomotiv Kuban (Rusland) - Ventspils (Letland)  (91min)
04:31
Voetbal
VOETBAL: UEFA Youth League - Groepswedstrijd: 3e speelronde FC Barcelona (Spanje) - Ajax Amsterdam (Nederland) (90min)
07:30
Darten
DARTEN: Top of Ghent in Gent (België)  (121min)
09:31
Basketbal
BASKETBAL: Eurocup  - Regulier seizoen, dag 2 Lokomotiv Kuban (Rusland) - Ventspils (Letland)  (94min)
 
11:04
Basketbal
BASKETBAL: The Euroleague Basketball Show (27min)
12:59
Auto/motorsport
AUTO/MOTORSPORT: GT Academy Masterclass (15min)
 
13:15
Voetbal
VOETBAL: UEFA Youth League - Groepswedstrijd: 3e speelronde FC Barcelona (Spanje) - Ajax Amsterdam (Nederland) (100min)
14:54
Diverse sporten
WATTS (62min)
15:57
Skispringen
SKISPRINGEN: Zomer Grand Prix in Klingenthal (Duitsland)  - HS 140  (100min)
17:37
Diverse sporten
DIVERSE SPORTEN: Campus (34min)
 
22:45
Armworstelen
ARMWORSTELEN: PAL / NAL  (28min)
23:14
Darten
DARTEN: Top of Ghent in Gent (België)  (61min)