Eurosport

TV Guide

 
 
 

programma overzicht

00:00
Schermen
SCHERMEN: WK in Kazan (Rusland)  -   (88min)
08:31
Paardensport
PAARDENSPORT: Rolex Grand Slam in Aken  -   (59min)
09:31
Schermen
SCHERMEN: WK in Kazan (Rusland)  -   (16min)
09:46
Schermen
SCHERMEN: WK in Kazan (Rusland)  (105min)
 
11:31
Diverse sporten
DIVERSE SPORTEN: WATTS - Best of Cycling (27min)
11:58
Wielrennen
WIELRENNEN: Tour de France - 15e etappe  (106min)
 
13:45
Wielrennen
WIELRENNEN: LeMond on Tour (24min)
14:08
Wielrennen
WIELRENNEN: Tour de France - 16e etappe  (195min)
17:24
Wielrennen
WIELRENNEN: LeMond on Tour (29min)
17:52
Voetbal
VOETBAL: EK onder 19 jaar (Hongarije)  -  Duitsland - Servië  (125min)
 
19:57
Auto/motorsport
AUTO/MOTORSPORT: Tuesday Night Speed Date (3min)
20:00
Speedway
SPEEDWAY: Nationale Competitie (Zweden)  (60min)
21:00
Speedway
SPEEDWAY: EK  - 2e ronde  (64min)
22:05
Rally
RALLY: Inside ERC (31min)
22:35
Auto/motorsport
AUTO/MOTORSPORT: Tuesday Night Speed Date (3min)
22:39
Wielrennen
WIELRENNEN: Tour de France - 16e etappe  (66min)
23:45
Wielrennen
WIELRENNEN: LeMond on Tour (28min)
 
00:58
Speedway
SPEEDWAY: EK  - 2e ronde  (70min)
02:08
Waterpolo
WATERPOLO: EK in Boedapest (Hongarije)  - Mannen - Groepsfase Hongarije - Kroatië  (51min)
03:00
Atletiek
ATLETIEK: EAA Meetings in Luzern (Zwitserland)  (121min)
05:02
Waterpolo
WATERPOLO: EK in Boedapest (Hongarije)  - Mannen - Groepsfase Rusland - Roemenië  (59min)
06:00
Waterpolo
WATERPOLO: EK in Boedapest (Hongarije)  - Mannen - Groepsfase Frankrijk - Duitsland  (42min)
06:42
Waterpolo
WATERPOLO: EK in Boedapest (Hongarije)  - Mannen - Groepsfase Servië - Spanje  (48min)
07:31
Atletiek
ATLETIEK: EAA Meetings in Luzern (Zwitserland)  (105min)
09:16
Wielrennen
WIELRENNEN: Tour de France - 15e etappe  (110min)
 
11:06
Wielrennen
WIELRENNEN: LeMond on Tour (21min)
11:26
Superbike
SUPERBIKE: Brits kampioenschap  - 1ste race  (30min)
11:57
Superbike
SUPERBIKE: Brits kampioenschap  - 2de race  (35min)
12:31
Autosport
AUTOSPORT: Porsche Super Cup in Hockenheim (Duitsland)  (31min)
 
13:02
Speedway
SPEEDWAY: EK  - 2e ronde  (120min)
15:02
Voetbal
VOETBAL: EK onder 19 jaar (Hongarije)  - Poulewedstrijd Portugal - Israël  (73min)
16:15
Voetbal
VOETBAL: EK onder 19 jaar (Hongarije)  -  Bulgarije - Duitsland  (88min)
17:43
Diverse sporten
DIVERSE SPORTEN: WATTS (15min)
17:58
Wielrennen
WIELRENNEN: Tour de France - 16e etappe  (62min)
 
19:00
Speedway
SPEEDWAY: Nationale Competitie (Zweden)  (48min)
19:49
Wielrennen
WIELRENNEN: LeMond on Tour (27min)
20:15
Voetbal
VOETBAL: EK onder 19 jaar (Hongarije)  - Poulewedstrijd Portugal - Hongarije  (135min)
22:30
Australian football
AUSTRALIAN FOOTBALL: Australian Football Magazine (60min)
23:31
Speedway
SPEEDWAY: EK  - 2e ronde  (89min)