Eurosport

TV Guide

 
 
 

programma overzicht

00:33
Voetbal
VOETBAL: UEFA Youth League - Groepswedstrijden: 5e speelronde Manchester City (Engeland) - FC Bayern München (Duitsland) (56min)
08:37
Skispringen
SKISPRINGEN: World Cup in Klingenthal (Duitsland)  - Mannen Individuele competitie  (20min)
08:57
Curling
CURLING: EK in Champery (Zwitserland)  - Groepswedstrijd vrouwen  (173min)
 
11:50
Snooker
SNOOKER: European Tour (Duitsland)  - Finale (57min)
12:47
Voetbal
VOETBAL: UEFA Youth League - Groepswedstrijden: 5e speelronde Manchester City (Engeland) - FC Bayern München (Duitsland) (70min)
 
13:57
Diverse sporten
DIVERSE SPORTEN: Sports insiders - Francois Pervis (39min)
14:36
Diverse sporten
WATTS (17min)
14:54
Snooker
SNOOKER: European Tour (Duitsland)  - Finale (56min)
15:50
Skispringen
SKISPRINGEN: World Cup in Klingenthal (Duitsland)  - Mannen Individuele competitie  (44min)
16:34
Skispringen
SKISPRINGEN: Special Morgenstern  (19min)
16:52
Skispringen
SKISPRINGEN: World Cup in Kuusamo (Finland)  - HS 142 kwalificaties  (84min)
 
18:17
Snooker
SNOOKER: European Tour (Duitsland)  - Finale (36min)
18:52
Diverse sporten
DIVERSE SPORTEN: Sports Leaders - Gian Franco Kasper (33min)
19:26
Wintersporten
WINTERSPORTEN: Ski Pass (23min)
19:49
Curling
CURLING: EK in Champery (Zwitserland)  - Play-off  (132min)
22:00
Vechtsport
VECHTSPORT: Superkombat in Monza (Italië)  - GP finale  (58min)
22:59
Skispringen
SKISPRINGEN: World Cup in Kuusamo (Finland)  - HS 142 kwalificaties  (64min)
 
01:03
Kunstschaatsen
KUNSTSCHAATSEN: Grand Prix, Frankrijk (Frankrijk)  (105min)
02:49
*
03:04
Basketbal
BASKETBAL: Eurocup  - Regulier seizoen, dag 7 Reggio Emilia (Italië) - Parijs (Frankrijk)  (80min)
04:24
Basketbal
BASKETBAL: Eurocup  - Regulier seizoen, dag 7 Besiktas IF (Turkije) - Zenith (Rusland)  (73min)
05:37
Skispringen
SKISPRINGEN: World Cup in Klingenthal (Duitsland)  - Mannen Individuele competitie  (80min)
06:57
Voetbal
VOETBAL: UEFA Youth League - Groepswedstrijden: 5e speelronde Manchester City (Engeland) - FC Bayern München (Duitsland) (87min)
08:25
American football
AMERICAN FOOTBALL: NCAA Big Ten Conference -  Michigan State (Verenigde Staten) - Rutgers (Verenigde Staten) (59min)
09:24
Skispringen
SKISPRINGEN: World Cup in Klingenthal (Duitsland)  - Mannen Individuele competitie  (96min)
10:59
Voetbal
VOETBAL: UEFA Youth League - Groepswedstrijden: 5e speelronde Manchester City (Engeland) - FC Bayern München (Duitsland) (88min)
 
12:28
Diverse sporten
WATTS - Best of Winter Sports (18min)
12:45
Auto/motorsport
AUTO/MOTORSPORT: GT Academy Masterclass (14min)
 
13:00
Skispringen
SKISPRINGEN: World Cup in Klingenthal (Duitsland)  - Mannen Individuele competitie  (87min)
14:26
Curling
CURLING: EK in Champery (Zwitserland)  - Groepswedstrijd mannen  (122min)
16:29
Kunstschaatsen
KUNSTSCHAATSEN: Grand Prix, Frankrijk (Frankrijk)  (119min)
 
18:28
Skispringen
SKISPRINGEN: World Cup in Kuusamo (Finland)  - HS 142 kwalificaties  (40min)
19:07
Skispringen
SKISPRINGEN: Special Morgenstern  (15min)
19:23
Diverse sporten
DIVERSE SPORTEN: Campus (34min)
19:57
Armworstelen
ARMWORSTELEN: PAL / NAL  (34min)
20:30
Freestyle motorcross
FREESTYLE MOTORCROSS: Night of the Jumps in Beijing (China)  -   (58min)
21:29
Freestyle motorcross
FREESTYLE MOTORCROSS: Night of the Jumps in Beijing (China)  -   (60min)
22:28
Pro wrestling
PRO WRESTLING: This Week on World Wrestling Entertainment  (32min)
23:00
Pro wrestling
PRO WRESTLING: Vintage Collection  (52min)
23:52
Skispringen
SKISPRINGEN: World Cup in Kuusamo (Finland)  - HS 142 kwalificaties  (70min)