programma overzicht

00:53
Zwemmen
ZWEMMEN: Pool Talk (4min)
00:57
Diverse sporten
WATTS (29min)
01:25
Voetbal
VOETBAL: Major League voetbal (VS)  - Major League Soccer All Star Wedstrijd MLS All Stars (Verenigde Staten) - Tottenham Hotspur (Engeland)  (75min)
02:40
Schoonspringen
SCHOONSPRINGEN: WK in Kazan (Rusland)  - 3M/10M Team (19min)
03:01
Schoonspringen
SCHOONSPRINGEN: WK in Kazan (Rusland)  (60min)
04:00
Schoonspringen
SCHOONSPRINGEN: WK in Kazan (Rusland)  - 3M/10M Team (62min)
05:02
Diverse sporten
WATTS (27min)
06:25
Diverse sporten
WATTS (47min)
07:12
Voetbal
VOETBAL: Major League voetbal (VS)  - Major League Soccer All Star Wedstrijd MLS All Stars (Verenigde Staten) - Tottenham Hotspur (Engeland)  (67min)
08:20
Schoonspringen
SCHOONSPRINGEN: WK in Kazan (Rusland)  (36min)
08:56
Schoonspringen
SCHOONSPRINGEN: WK in Kazan (Rusland)  - Voorronde 3 meter springen vrouwen (209min)
 
12:25
Zwemmen
ZWEMMEN: Pool Talk (9min)
 
13:38
Schoonspringen
SCHOONSPRINGEN: WK in Kazan (Rusland)  (17min)
13:55
Schoonspringen
SCHOONSPRINGEN: WK in Kazan (Rusland)  (99min)
15:34
Schoonspringen
SCHOONSPRINGEN: WK in Kazan (Rusland)  - 3M/10M Team (38min)
16:12
Schoonspringen
SCHOONSPRINGEN: WK in Kazan (Rusland)  (48min)
17:00
Paardensport
PAARDENSPORT: FEI Nations Cup in Hickstead (Groot-Brittannië)  -   (85min)
 
18:25
Schoonspringen
SCHOONSPRINGEN: WK in Kazan (Rusland)  - Finale 3m plank mannen (76min)
19:42
Zwemmen
ZWEMMEN: Pool Talk (32min)
20:13
Skispringen
SKISPRINGEN: Zomer Grand Prix in Wisla (Polen)  - HS 134 Team  (106min)
22:00
Schoonspringen
SCHOONSPRINGEN: WK in Kazan (Rusland)  - Finale 3m plank mannen (60min)
23:00
Schoonspringen
SCHOONSPRINGEN: WK in Kazan (Rusland)  (47min)
23:47
Zwemmen
ZWEMMEN: Pool Talk (14min)
 
01:00
Snooker
SNOOKER: Australian Goldfields Open in Bendigo (Australië)  - Finale  (119min)
03:01
Wielrennen
WIELRENNEN: Ronde van Wallonië - 5e etappe (59min)
04:00
Freestyle motorcross
FREESTYLE MOTORCROSS: Night of the Jumps  -   (53min)
04:53
Snooker
SNOOKER: Australian Goldfields Open in Bendigo (Australië)  - Finale  (98min)
07:26
Wielrennen
WIELRENNEN: Ronde van Wallonië - 5e etappe (65min)
08:30
Snooker
SNOOKER: European Tour in Riga (Letland)  - Dag 1 - M. SELBY v S. LAM (129min)
10:39
Snooker
SNOOKER: European Tour in Riga (Letland)  - Dag 1 - M. ALLEN v G. ALLEN (122min)
 
12:41
Snooker
SNOOKER: European Tour in Riga (Letland)  - Dag 1 (124min)
 
14:46
Snooker
SNOOKER: European Tour in Riga (Letland)  - Dag 1 (435min)
 
22:00
Voetbal
VOETBAL: Major League voetbal (VS)  - Major League Soccer All Star Wedstrijd MLS All Stars (Verenigde Staten) - Tottenham Hotspur (Engeland)  (120min)